Pozvánka na grilování

Srp 4, 2019 Aktuality

Není žádných pochyb o tom, že role odborových organizací nespočívá a nikdy nespočívala jen v řešení pracovněprávních problémů, či v kontrolách dodržování BOZP. Především z tohoto důvodu jsme pro všechny naše členy a jejich rodinné příslušníky připravili na první víkend v září neformální setkání v retro stylu let nedávno minulých. Retro zejména proto, že ceny za občerstvení budou opravdu retro – tedy příjemně nízké 🙂

Akce se uskuteční v sobotu dne 7. 9. 2019 v krásném prostředí areálu Káčata v Brně – Komíně, který je velmi dobře dostupný jak MHD, tak automobilem.

Pro tatínky a maminky ogrilujeme mj. nakládaná žebra, hermelín, krkovičku, krůtu a v nabídce budou také uzené klobásky a debrecínky. To vše mohou dospělí zapít pivem od Hauskrechta, či domácím vínem. Děti si mohou vlastnoručně opéci buřtíka na připraveném ohništi, nebo si dát poctivý párek v rohlíku a zapít ho točenou kofolou.

No, a aby si tatínek s maminkou odpočli, jsou pro jejich potomky připravené různé aktivity přímo v areálu, např. prolézačky, hřiště a trampolína. Dále bude probíhat i organizovaná zábava – klaun s balónky, malování na obličej a soutěže o drobné ceny, samozřejmě vše pod dohledem organizátorů.

Všichni s vlastním hudebním nástrojem jsou samozřejmě vítáni, stejně jako ti, kdo by byli ochotni v rámci svých možností pomoci s organizací a zabezpečením akce.

Vstupné na akci je 50 Kč za dospělou osobu, děti mají vstup zdarma.

Z důvodu omezeného počtu míst je nutná rezervace na níže uvedeném odkazu zde: https://rezervace7.webnode.cz

Rezervace budou přijímány a potvrzovány do 31.8.2019, po tomto datu bude rezervační systém uzavřen.

Těšíme se na vaši účast!